ایران دهکده
021 46 01 39 23

جنگل هولناک جیغ کجاست؟؟؟

در نزدیکی‌های مشهد، روستایی به نام سر برج است که جنگلی انبوه دارد که با تاریک شدن آسمان و شب هنگام صداهای وحشت‌آوری، که به گفته‌ی اهالی و غریبه‌هایی که به آن منطقه سفر کرده‌اند، شبیه جیغ یا سوت است از آن به گوش می‌رسد. می‌گویند این صداها چندسالی است که به گوش می‌رسد و قبلا از آن خبری نبوده و اهالی معتقدند صداها به آوای جیرجیرک‌ها و یا زوزه‌ی باد شباهتی ندارد، مخصوصا ‌که هنگام بلند شدن صداها، برگ درختان تکان نمی‌خورد تا باد را عامل آن بدانند. برخی دیگر از ساکنان سربرج، این صدای وحشت‌آور را به ملخ‌هایی نسبت می‌دهند که زمانی به این منطقه هجوم آوردند. عده‌ای نیز این جنگل را نفرین‌شده و محل سکونت اجنه می‌دانند. به گفته‌ی برخی، شیاطین و روح‌های نفرین‌شده شب هنگام در این روستا پرسه می‌زنند و این اصوات دلخراش مربوط به آن‌ها است. و اینگونه است که از این جنگل با نام جنگل جیغ یاد میکنند.

جنگل جیغ مشهد

جنگل جیغ مشهد 

درست است که در لا به لای درختان و همچنین علفزارهای اطراف آن، هجوم ملخ‌ها مشاهده می‌شود؛ اما گفتنی است که هیچ پدیده‌ی غیر طبیعی دیگری در منطقه به چشم دیده نشده است. جنگل جیغ که در دره رودخانه ای واقع شده که یکی از سرچشمه های سد طرق است، هرساله در این فصل خشک می شد ولی از سال ۱۳۹۰، یعنی درست از سالی که این صداها از جنگل شنیده می‌شود، همچنان آب در آن جریان دارد و همین امر باعث جلب توجه مردم و در پی آن، ترس آن‌ها از این پدیده‌ رمز گونه شده است. وحشتی که می‌تواند گردشگران کنجکاو تور مشهد را به‌ سوی خود جلب کند. کارشناسان زیادی به جنگل جیغ اعزام شده ان اما هنوز بررسی کاملی  روی این جنگل صورت نگرفته تا عامل وحشت اهالی و مسافران گذری مشخص شود. 

جنگل جیغ مشهد

جنگل جیغ مشهد

 

برای مشاهده نرخ تور مشهد با هتل ها، امکانات و خدمات مختلف اینجا کلیک کنید

 

لینک های مفیدتر درباره ی سفر به مشهد


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.