ایران دهکده
021 46 01 39 23

بازی خانه خون آشام استانبول

یکی از بهترین تفریحات هیجانی در استانبول،بازی فرار از خانه خون آشام در استانبول است.این محیط برای کسانی که ناراحتی قلبی دارند و یا جرات هیجان و ترس زیاد را ندارند اصلا توصیه نمی‌شود.بازی مهیج خون آشام در واقع دور کردن بازیکنان از زمان واقعی و بردن آن‌ها به زمان و دنیای خون‌آشام‌ها می‌باشددر تور استانبول می‌باشد.در این بازی شما در خانه‌ی خون‌ آشام با موجودات ترسناک و تاریک رو به رو هستید.بازی خانه خون آشام درست از لحظه‌ی ورورد شما شروع می‌شود.

خانه خون آشام استانبول

این بازی پرهیجان حتماً قلب شما را به تپش خواهد انداخت و آنچنان شما را در واقعیت خود فرو میبرد که پس از پایان آن حتما خودتان را در دنیای خون آشام‌ها حس خواهید کرد.در بدو ورود به هر اتاق و منطقه‌ای از این خانه واقعاً شگفت زده می‌شوید و در هر لحظه با یک شی و یا وسیله‌ای جدید مانند پیانو،آهنربا و.... برخورد خواهید کرد.پس از آن شما به اتاقی هدایت می‌شوید که داستان‌هایی ترسناک وجود دارد که باید از آن‌ها به دنبال سرنخی برای پایان بازی باشید.

همه چیز اتاق‌ها در تاریکی محض بود و با نورهای قرمز و صداهایی خوفناک نیز ادغام شده بود.در آخر اگر سناریو کشتن یک فرد باشد باید یک تابوت را با راهنمایی‌های داخل بازی پیدا کنید.در آخر میتوان گفت شما حس بازی در یک صحنه‌ی فیلم هالیوودی که مقداری هم ترسناک است را خواهید داشت.

 بازی خانه خون آشام برای ورود شرایطی دارد که به آن اشاره میکنیم:

برای ورود به این خانه باید از قبل رزرو کنید.

باید حتماً به صورت گروهی به این بازی بروید.

ورود افراد مبتلا به صرع،بیماری‌های قلبی و کلاوستروافوبیا ممنوع می‌باشد.

حداقل سن افراد برای ورود 16سال می‌باشد.

در داخل خانه خون آشام نباید چیزی از وسایل موجود را بشکنید.

در صورت نیاز به کمک میتوانید درخواست کنید زیرا دوربین‌ها شما را می‌بینند.

آدرس خانه خون آشام استانبول: Kocatepe Mahallesi, No:11, Kocatepe, 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey, Aydede Cd., 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

 

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.