ایران دهکده
021 46 01 39 23

تپه های چاملیجای استانبول

شهر استانبول همه ساله گردشگران زیادی را از تورهای استانبول به خود جذب می کند. یکی از مناطق بسیار بکر و جذاب استانبول، تپه های چاملیجا می باشد. این تپه ها به بام استانبول معروف هستند. 

تپه های چاملیجا در منطقه ی آسیایی استانبول و در محله ی اسکودار قرار دارند. این تپه در ارتفاع 268 متری از سطح دریا قرار دارد.

 

تپه‌ی چاملیجا چشم انداز فوق العاده زیبایی دارد که کل شهر زیبای شما می باشد. روی این تپه، 18 دکل رادیویی و تلویزیونی نصب شده است. از بالای این تپه ها شما میتوانید به راحتی  قسمت اروپایی، تنگه ی بسفر، بندرگاه و کشتی های آن و همچنین پل بغاز استانبول را تماشا کنید.

تپه ها با درختان زیادی احاطه شده اند که چشم انداز بسیار زیبایی به خلیج شاخ طلایی و تنگه ی بسفر دارد. پرندگانی که از آفریقا به اروپا مهاجرت می کنند از فراز این تپه ها عبور می کنند؛ بنابراین اگر شما در فصولی که این پرندگان مهاجرت می کنند به این تپه ها سفر کنید می توانید شاهد این منظره‌ی زیبا هم باشید.

در بالای این تپه رستوران ها و کافه های خوبی از جمله رستوران گردان برای استراحت و پذیرایی بازدیدکنندگان وجود دارد. از جمله ویژگی های بارز این مکان، زمین بازی موجود در این فضا است که برای کودکان بسیار لذت بخش می باشد.

این تپه همانند پارکی زیبا از مهم ترین جاهای دیدنی استانبول می باشد که مسافران تور استانبول نباید تماشای این جای بکر را از دست بدهند.

آدرس تپه های چاملیجا در استانبول: Turistik Çamlıca Cad. Greater Camlica

 

برای مشاهده نرخ تور استانبول با هتل های مختلف اینجا کلیک کنید.


طلاعات بیشتر در مورد تورهای ایران دهکده:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.