ایران دهکده
021 46 01 39 23

بادی مارینا کیش، پارک آبی بادی مارینا کیش

 500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

اگر بخواهیم دلیل عمده‌ی سفر به  جزیره کیش را عنوان کنیم، تفریحات کیش، علی الخصوص تفریحات آبی آن می‌باشد. در درجه‌ی بعدی، جاهای دیدنی کیش طرفداران زیادی بین گردشگران تور کیش دارد. از جمله پرطرفدارترین تفریحات آبی کیش می‌توان به پاراسل کیش، غواصی در کیش، شاتل و بنانا، بادی مارینا کیش و... اشاره کرد.

بیشتر مسافران تور کیش، سعی می‌کنند در انتخاب هتل دقت کنند و از بین بهترین هتل‌های کیش، یکی را به عنوان محل اقامت خود انتخاب کنند. برخی از هتل‌های کیش دارای پارک آبی هستند که از نکات بسیار مهم و همچنین دلیل جذب مسافران نیز می‌باشد. یکی از این هتل‌ها، هتل مارینا کیش است. پارک آبی مارینا یا پارک ویبیت از جمله نقاط مثبت این هتل می‌باشد. پارک مارینای کیش تنها پارک بادی شناور در جزیره کیش است و متعلق به شرکت مکین دریا تنها نماینده رسمی ویبیت در ایران می‌باشد. پارک آبی مارینا  به تازگی در این جزیره فعالیت خود را شروع کرده و در همین زمان اندک توانسته توجه مسافران زیادی را به خود جلب کند.

این ورزش به این صورت است که درست روی سطح دریا، وسایل تفریحی بادی را در کنار هم نصب کرده اند. این وسایل بر روی آب اقیانوس یا استخر هم قرار می‌گیرند و طبیعی است که هیجان این بازی روی آب‌های مواج دریا، وصف نشدنی می‌باشد. تصور کنید که شما بر روی آب‌های نیلگون خلیج فارس دائم در حال بالا و پایین پریدن روی تویوپ‌های بادی هستید و در انتها می‌توانید با پرش‌های ماهرانه خود را به درون اقیانوس بیاندازید.

پارک بادی مارینا کیش ویژه‌ی آقایان، کودکان بالای 3 سال و نیز دختربچه‌های زیر 11 سال می‌باشد. وسایل و تجهیزاتی که برای این پارک مورد استفاده قرار گرفته اند همگی از امنیت بالا و استانداردهای اروپایی برخوردار هستند. هر سانس از این ورزش ساحلی، 1 ساعت است و هزینه‌ی آن نیز به ازای هر یک نفر، 40.000 تومان می‌باشد.

ساعت کاری پارک بادی مارینا کیش: 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

موقعیت بادی مارینا کیش بر روی نقشه  

لینک‌های بیشتر:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.