ایران دهکده
021 46 01 39 23

جت اسکی کیش

 500 هزار تومان تخفیف تفریحات کیش برای هر نفر

فقط اگر عازم کیش هستید، جهت ارسال بن تخفیف، تاریخ ورود خود را نیز وارد نمایید.

 

یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای انجام ورزش‌ها و تفریح‌های پرهیجان آبی در ایران جزیره نیلگون و زیبای کیش می‌باشد. تفریحات کیش امروزه به اندازه‌ای پیشرفت کرده و مورد توجه مسافران تور کیش قرار گرفته که به راحتی میتوان این تفریحات را با کشورهای برجسته اروپایی مقایسه کرد. به همین دلیل گردشگران داخلی و حتی بسیاری از گردشگران خارجی برای تجربه‌ای متفاوت و هیجان انگیز تفریحات آبی این جزیره را انتخاب می‌کنند.

 

کلوپ‌های تفریحی زیادی در کیش وجود دارد که هر کدام تفریحات آبی متفاوت به همراه خدمات خاص خود را انجام می‌دهند ولی اکثر این کلوپها یکی از بهترین تفریحات کیش یعنی جت اسکی که طرفداران بسیار زیادی هم دارد را با کیفیت خاص خود انجام می‌دهند.

 

 جت اسکی از محبوبترین ورزش‌هایی است که توجه مسافران تور کیش خصوصاً قشر مرفه را بسیار به خود جلب کرده است. جت اسکی تجربه‌ای متفاوت از موج سواری بر روی آبهای خلیج زیبای همیشه فارس را برای شمای به ارمغان می‌آورد. تجربه‌ای سر تا سر آدرنالین و هیجان که در بعضی مواقع حتی می‌تواند آرامش بخش نیز باشد. استفاده و دسترسی به جت اسکی در کیش اصلا کار سختی نیست زیرا شما با مراجعه به هر یک از کلوپهای تفریحی که تعداد کمی هم ندارند می‌توانید کلوپ مد نظر خودرا انتخاب کرده و به راحتی یک جت اسکی کرایه کنید. 

 برای استفاده از جت اسکی در کیش باید موارد زیر را رعایت کرد:

 1. هنگام انتخاب کلوپ دقت کنید تا بتوانید سرویسهای بیشتری از کلوپ انتخابی خود بگیرید.
 1. برای انتخاب نوع جت اسکی چه از نظر قیمت، قدرت و مدل آن حتماً تحقیق کنید تا بتوانید بهترین لذت را از تایمی که استفاده می‌کنید، ببرید.
 1. باید حتما برای کرایه جت اسکی همه‌ی مقررات و شرایط لازم  را دارا باشید تا برای خود و دیگران مشکلی در این تفریح ایجاد نکنید.
 1. توجه کردن به آموزش‌های مربی و رعایت کردن نکات گفته شده توسط مربی
 1. استفاده از جت اسکی باید فقط در محدوده‌ای که توسط خود کلوپ مشخص شده انجام شود و مسافران باید از وراد شدن با جت اسکی به دیگر کلوپها و شناورها خودداری کنند.
 1. اجرای هرگونه حرکات آکروباتیک مثل در جا دور زدن ممنوع می‌باشد و در صورت انجام باید جریمه پرداخت شود.
 1. حفظ کردن فاصله 100 متری از هرگونه مانع، شناور و اسکله به منظور جلوگیری از هرگونه حادثه
 1. هنگام دور زدن با جت اسکی و یا دور شدن و نزدیک شدن به ساحل سرعت خود را کم کنید. زیرا ممکن است تعادل خود را از دست داده و باعث واژگونی جت شود.
 1. هنگامی که جت اسکی شما دچار واژگونی شد، خود را از فرمان جدا کرده و اجازه بدهید تا به صورت خودکار به حالت اولیه بازگردد سپس از قسمت پشت سوار آن شوید زیر در صورت رها نکردن دسته باعث وارد شدن آب به داخل موتور جت اسکی می‌شوید.
 1. پوشیدن جلیقه نجات در هنگام استفاده از جت اسکی الزامی است.
 1. هنگام دیدن جت اسکی یا شناورها به هیچ عنوان از کنار و یا جلوی آنها رد نشوید. حتما دور بزنید و یا از پشت سر آنها عبور کنید.
 1. جت اسکی یکی از تفریحات کیش است که با وجود مقررات و قوانین زیادی که دارد باز هم  بسیار مورد استقبال مسافران تور کیش است.

 

 

 امکانات همراه با جت اسکی 

 • مربی همراه (هنگام انجام تفریح)
 • جلیقه نجات 
 • آموزش‌های بعد از کرایه جت اسکی 
 •  در اختیار گذاشتن انواع موتورهای مدرن  با استانداردهای بین المللی در اختیار مسافران

نرخ جت اسکی در جزیره کیش:

مسافران تور کیش میتوانند با مقایسه قیمتها، نوع موتور و کیفیت انجام تفریح بین کلوپها، تصمیم بگیرند کدوم کلوپ را برای تفریحات آبی خود انتخاب کنند و ما در ادامه قیمتها جت اسکی کیش را نسبت به زمان و قدرت موتور می‌آوریم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

جت اسکی با موتور 700cc
یک ساعت 400.000 تومان
نیم ساعت 200.000 تومان
ربع ساعت 100.000 تومان

 

دیگر تفریحات آبی جزیره کیش و لینکهای مرتبط:


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2023 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.