ایران دهکده
021 46 01 39 23

مجموعه تفریحی سد چالیدره مشهد

مجموعه تفریحی  سد چالیدره مشهد که در سال 1376 افتتاح گشته واقع در ابتدای جاده روستای نغندر است که در سمت چپ این جاده دره چالیدره و ارتفاعات بکر و بایر به چشم میخورد. اراضی دریاچه چالیدره جزء منابع طبیعی به شمار آمده و اخیرا هزینه های زیادی توسط شهرداری طرقبه و سازمان  گردشگری به منظور زیباسازی ارتفاعات اطراف سد شکل گرفته که با ساختن مجتمع توریستی و گردشی چالیدره در مشهد محقق به انجام این کار شدند.

مجموعهرتفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجتمع تفریحی سد چالیدره از جمله دره های فرعی منطقه طرقبه محسوب شده و یک فضای کاملا مجزای تفریحی را به وجود آورده  و این موضوع باعث جذب گردشگران تور مشهد  به سمت خود شده است.استقبال روز افزون بازدیدکنان از جاذبه های زیبای چالیدره نیز  زمینه را برای توسعه این منطقه فراهم نموده است.

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره 

جهت استراحت گردشگران مکان های زیبای آلاچیق و رستوران ساخته شده و ایجاد قایقرانی با امکانات قایق های پدالی، سواری، کایت، ماهیگیری، تله سیژ، تله کابین و بانجی جامپینگ در این مکان فراهم شده است. هم چنین امکان تفریحی وسایل بازی برای کودکان، غواصی و کشتی شناور پذیرایی وجود دارد. مجموعه تفریحی چالیدره مشهد برای استفاده عموم گردشگران آزاد می باشد و برای وسایل نقلیه مسافران و بازدیدکنندگان پارکینگی در نظر گرفته شده است.

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره

به شما مسافران و گردشگران عزیز، صرف یک قوری چای در ارتفاع کوه های مجتمع گردشگری چالیدره طرقبه با چشم اندازی زیبا و خیره کننده را توصیه می نماییم. استفاده از فرصت های تفریحی جدید در این مکان فوق العاده برای خانواده ها فراهم شده است تا عموم مردم بتوانند روزی دلچسب و بیاد ماندنی را سپری کنند.

مجموعه تفریحی سد چالیدره

مجموعه تفریحی سد چالیدره

 

مشاهده آدرس و موقعیت مجموعه تفریحی چالیدره بروی نقشه گوگل

 

لینک های مفیدتر درباره ی سفر به مشهد


فرم ارسال نظرات
نام:
تلفن همراه:
کد:
پیام شما:
این فیلدها را پر کنید.
نظرات شما
مینا
  1398-02-29, 05:57:10
0
0
منطقه جالبی بود. البته اگر تجربه تلکابین های دیگه رو داشته باشید بنظرم خیلی چیز خاصی نیست ولی تفریحات دریاچه مخصوصا تو ماه رمضون که نصف قیمت بود، خوب بودند. پیشنهاد میکنم باغ وحشش رو نرید تا حمایت نشه از کارشون، جای خوبی برای نگهداری حیوونا ندارن.
یک مشکل ورود اسنپ به مجموعه است، که البته می تونید بیاید ولی نمی تونید برگردید با اسنپ.

یک مشکل بزرگ دیگه اینکه مسئولی که عکسها را چاپ میکرد بسیار بی ادب بود.
من تجربه خودم رو میگم: در زمانی که داشت عکسها را نمایش میداد، من داشتم تلاش میکردم اسنپ بگیرم. اون خانم با لحن بدی گفت عکس نگیر از عکسامون. البته چون من حتما یادگاری میخواستم از اونجا عکس رو خریدم. جالب اینکه وقتی بهشون گفتم از حرفتون ناراحت شدم حتی یک عذرخواهی هم نکردن و فقط گفتن ما جریمه میشیم اگه شما عکس بگیرید!!!
درسته که این کار درستی نبود (اگر) من انجام میدادم ولی اولا لحنشون خیلی توهین آمیز بود و بعد هم حتی اگر میگرفتم کیفیتی نداشت و باز هم تبلیغ بود براشون به هر حال یه بار دیگه تگ میشدن.

ممنون میشم منتشر کنید نظرم رو تا مدیران مجموعه بدونند نظر گردشگران رو.
برچسب‌ها

‌مطالب مرتبط
‌مطالب پیشنهادی
از دل خود به دل دوست سفر باید کرد...

021 46 01 39 23
تهران، کبیری طامه (شاهین شمالی)، روبروی مجموعه ورزشی خرم شاد، نبش 10 متری اول، پلاک 1، طبقه 4
Copyright © 2022 IranDehkadeh. All right reserved.

دقت کنید:اطلاعیه برای مسافران کیش

امروز 13 تیر 

با ارتباط مستقیم و حذف دلالان، نزدیک به 500 هزار تومان بن تخفیف(تفریحات آبی و کشتی های کیش)فراهم شده است. اگر تمایل دارید که رایگان برای شما ارسال گردد، شماره خود را وارد نمایید.